FotoFunBox na rodinnú oslavu!

Objednajte si fotofunbox na vašu oslavu, párty a urobte váš deň jedinečným a nezabudnuteľným!

Prinášame Vám interaktívnu zábavu s najmodernejšími technológiami, ktoré okrem klasických tlačených fotiek, vytvárajú animované gify-videá, boomerangy s okamžitým zdieľaním na vašom instagrame alebo facebooku.

Boomerangy a pozadia!

S FotoFunBox vytvoríte vzrušujúce videá- boomerangy, ktoré môžete ihneď zdieľať na sociálnych sieťach alebo ich poslať emailom. Naša funkcia umožní vašim hosťom živý náhľad na ich fotografie a videá s nekonečným výberom animovaných pozadí.

Hostia si vyberajú z nekonečného množstva pozadí, rekvizít, rámikov.

Fotky si môžu vytlačiť, gify a boomerangy si môžu poslať do svojho emailu alebo ich priamo zdieľať na instagrame alebo facebooku.

Interaktívne rámiky

S FotoFunBox vidíte naživo aké digitálne rekvizity ste si vybrali. Naše digitálne rekvizity dodávajú vášmu eventu mimoriadne zábavný charakter.

Náš tím sa skladá z profesionálnych odborníkov na fotografiu a technológie. Vďaka najnovším technológiám, ktoré používame bude vaša oslava či párty nezabudnuteľná a výnimočná!

Sme výnimoční!

Súkromná webstránka s galériou fotiek a animovaných gifov- videí, boomerangov. Vaši hostia si priamo na akcií vyberajú z nekonečného množstva pozadí, rekvizít.

S FotoFunBox môžete odoslať personalizovaný email s vlastnou šablónou. Webstránku s galériou fotografií a gifov prispôsobime Vašim predstavám.

Z vášej oslavy sa stane nezabudnuteľná udalosť roka!

Chcem ponuku!

Kontaktujte nás telefonicky na +421 907 817 231

alebo emailom michalvybostok12@gmail.com

Back to Top