FotoFunBox na firemný event!

Objednajte si FotoFunBox na váš firemný večierok alebo teambuilding a urobte váš deň jedinečným a nezabudnuteľným!

Prinášame Vám interaktívnu zábavu s najmodernejšími technológiami, ktoré okrem klasických tlačených fotiek, vytvárajú animované gify-videá, boomerangy s okamžitým zdieľaním na vašom instagrame alebo facebooku.

Boomerangy a pozadia

Vyberáte si z nekonečného množstva pozadí, rekvizít, rámikov. Fotky, gify a boomerangy si môžete poslať do svojho emailu alebo ich priamo zdieľať na instagrame alebo facebooku.

Naša funkcia umožní vašim hosťom živý náhľad na ich fotografie a videá s nekonečným výberom animovaných pozadí.

Nekonečný výber rekvizít

S FotoFunBox vidíte naživo aké digitálne rekvizity ste si vybrali. Naše digitálne rekvizity dodávajú vášmu eventu mimoriadne zábavný charakter.

Extra funkcionality

Pre tých najnáročnejších klientov ponúkame ako živú prezentáciu na veľkoplošnej obrazovke práve vytvorených fotografií a gifov priamo počas eventu. A výnimočnú funkciu “inapp galéria”, ktorá umožňuje hosťom vyhľadať fotografie a videá, nak torých sa nachádza a potom ich znova zdieľať alebo dokonca tlačiť na mieste.

Ďalej personalizovaný branding Fotofunboxu, emailu, webstránky.

Náš tím sa skladá z profesionálnych odborníkov na fotografiu a technológie. Vďaka najnovším technológiám, ktoré používame bude vaša firemná akcia nezabudnuteľná a výnimočná!

Sme výnimoční!

Súkromná webstránka s galériou fotiek a animovaných gifov- videí, boomerangov. Vaši kolegovia si priamo na akcií vyberajú z nekonečného množstva pozadí, rekvizít.

S FotoFunBox môžete odoslať personalizovaný email s vlastnou šablónou.
Webstránku s galériou fotografií a gifov prispôsobime Vašim predstavám.

Z vášho eventu sa stane nezabudnuteľná udalosť roka!

Chcem ponuku!

Kontaktujte nás telefonicky na +421 907 817 231

alebo emailom michalvybostok12@gmail.com

Back to Top